Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:22
Płocka17:24
Przemyska17:26
Wilanowska17:27
Cebertowicza17:29
Cieszyńskiego17:30
Sikorskiego17:32
Chałubińskiego17:34
Odrzańska17:36
Pohulanka17:37
Śródmieście SKM17:39
Brama Wyżynna17:41
Dworzec Główny17:43
Brama Oliwska17:45
Chodowieckiego17:46
Uniwersytet Medyczny17:47
Traugutta17:48
Opera Bałtycka17:50
Wyspiańskiego17:53
Reja17:54
Mickiewicza17:56
Plac Komorowskiego17:58
Legionów18:00
Bajana
 
18:01
0 min.
 
Żwirki i Wigury18:021 min.
 
Jana Pawła II18:032 min.
 
Startowa18:043 min.
 
Zaspa18:054 min.
 
Kołobrzeska18:065 min.
 
Bora Komorowskiego18:087 min.
 
Czerwony Dwór18:109 min.
 
Piastowska18:1110 min.
 
Pomorska18:1312 min.
 
Gospody18:1413 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1514 min.
 
Subisława18:1716 min.
 
Opacka18:1918 min.
 
Oliwa18:2221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy