Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:22
Płocka14:24
Przemyska14:26
Wilanowska14:27
Cebertowicza14:29
Cieszyńskiego14:30
Sikorskiego14:32
Chałubińskiego14:34
Odrzańska14:36
Pohulanka14:37
Śródmieście SKM14:39
Brama Wyżynna14:41
Dworzec Główny14:43
Brama Oliwska14:45
Chodowieckiego14:46
Uniwersytet Medyczny14:47
Traugutta14:48
Opera Bałtycka14:50
Wyspiańskiego14:53
Reja14:54
Mickiewicza14:56
Plac Komorowskiego14:58
Legionów15:00
Bajana
 
15:01
0 min.
 
Żwirki i Wigury15:021 min.
 
Jana Pawła II15:032 min.
 
Startowa15:043 min.
 
Zaspa15:054 min.
 
Kołobrzeska15:065 min.
 
Bora Komorowskiego15:087 min.
 
Czerwony Dwór15:109 min.
 
Piastowska15:1110 min.
 
Pomorska15:1312 min.
 
Gospody15:1413 min.
 
Pomorska - Osiedle15:1514 min.
 
Subisława15:1716 min.
 
Opacka15:1918 min.
 
Oliwa15:2221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy