Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:42
Płocka13:44
Przemyska13:46
Wilanowska13:47
Cebertowicza13:49
Cieszyńskiego13:50
Sikorskiego13:52
Chałubińskiego13:54
Odrzańska13:56
Pohulanka13:57
Śródmieście SKM13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Brama Oliwska14:05
Chodowieckiego14:06
Uniwersytet Medyczny14:07
Traugutta14:08
Opera Bałtycka14:10
Wyspiańskiego14:13
Reja14:14
Mickiewicza14:16
Plac Komorowskiego14:18
Legionów14:20
Bajana
 
14:21
0 min.
 
Żwirki i Wigury14:221 min.
 
Jana Pawła II14:232 min.
 
Startowa14:243 min.
 
Zaspa14:254 min.
 
Kołobrzeska14:265 min.
 
Bora Komorowskiego14:287 min.
 
Czerwony Dwór14:309 min.
 
Piastowska14:3110 min.
 
Pomorska14:3312 min.
 
Gospody14:3413 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3514 min.
 
Subisława14:3716 min.
 
Opacka14:3918 min.
 
Oliwa14:4221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy