Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:36
Płocka22:38
Przemyska22:40
Wilanowska22:41
Cebertowicza22:43
Cieszyńskiego22:44
Sikorskiego22:46
Chałubińskiego22:48
Odrzańska22:50
Pohulanka22:51
Śródmieście SKM22:53
Brama Wyżynna22:55
Dworzec Główny22:57
Brama Oliwska22:59
Chodowieckiego23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Traugutta23:02
Opera Bałtycka23:04
Wyspiańskiego23:06
Reja23:07
Mickiewicza23:09
Plac Komorowskiego23:11
Legionów23:12
Bajana
 
23:13
0 min.
 
Żwirki i Wigury23:141 min.
 
Jana Pawła II23:152 min.
 
Startowa23:163 min.
 
Zaspa23:174 min.
 
Kołobrzeska23:185 min.
 
Bora Komorowskiego23:207 min.
 
Czerwony Dwór23:229 min.
 
Piastowska23:2310 min.
 
Pomorska23:2512 min.
 
Gospody23:2613 min.
 
Pomorska - Osiedle23:2714 min.
 
Subisława23:2916 min.
 
Opacka23:3118 min.
 
Oliwa23:3320 min.
 
Obrońców Westerplatte23:3421 min.
 
Derdowskiego23:3522 min.
 
Tetmajera23:3623 min.
 
Bażyńskiego23:3724 min.
 
Uniwersytet23:3825 min.
 
Strzyża PKM23:4027 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy