Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:50
Płocka18:52
Przemyska18:54
Wilanowska18:55
Cebertowicza18:57
Cieszyńskiego18:58
Sikorskiego19:00
Chałubińskiego19:02
Odrzańska19:04
Pohulanka19:05
Śródmieście SKM19:07
Brama Wyżynna19:09
Dworzec Główny19:11
Brama Oliwska19:13
Chodowieckiego19:14
Uniwersytet Medyczny19:15
Traugutta19:17
Opera Bałtycka19:19
Wyspiańskiego19:22
Reja19:23
Mickiewicza19:25
Plac Komorowskiego19:27
Legionów19:29
Bajana
 
19:30
0 min.
 
Żwirki i Wigury19:311 min.
 
Jana Pawła II19:322 min.
 
Startowa19:333 min.
 
Zaspa19:344 min.
 
Kołobrzeska19:355 min.
 
Bora Komorowskiego19:377 min.
 
Czerwony Dwór19:399 min.
 
Piastowska19:4010 min.
 
Pomorska19:4212 min.
 
Gospody19:4313 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4414 min.
 
Subisława19:4616 min.
 
Opacka19:4818 min.
 
Oliwa19:5121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy