Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:42
Płocka19:44
Przemyska19:46
Wilanowska19:47
Cebertowicza19:49
Cieszyńskiego19:50
Sikorskiego19:52
Chałubińskiego19:54
Odrzańska19:56
Pohulanka19:57
Śródmieście SKM19:59
Brama Wyżynna20:01
Dworzec Główny20:03
Brama Oliwska20:05
Chodowieckiego20:06
Uniwersytet Medyczny20:07
Traugutta20:08
Opera Bałtycka20:10
Wyspiańskiego20:13
Reja20:14
Mickiewicza20:16
Plac Komorowskiego20:18
Legionów20:20
Bajana
 
20:21
0 min.
 
Żwirki i Wigury20:221 min.
 
Jana Pawła II20:232 min.
 
Startowa20:243 min.
 
Zaspa20:254 min.
 
Kołobrzeska20:265 min.
 
Bora Komorowskiego20:287 min.
 
Czerwony Dwór20:309 min.
 
Piastowska20:3110 min.
 
Pomorska20:3312 min.
 
Gospody20:3413 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3514 min.
 
Subisława20:3716 min.
 
Opacka20:3918 min.
 
Oliwa20:4221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy