Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:42
Płocka13:44
Przemyska13:46
Wilanowska13:47
Cebertowicza13:49
Cieszyńskiego13:50
Sikorskiego13:52
Chałubińskiego13:54
Odrzańska13:56
Pohulanka13:57
Śródmieście SKM13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Brama Oliwska14:05
Chodowieckiego14:06
Uniwersytet Medyczny14:07
Traugutta14:08
Opera Bałtycka
 
14:10
0 min.
 
Wyspiańskiego14:133 min.
 
Reja14:144 min.
 
Mickiewicza14:166 min.
 
Plac Komorowskiego14:188 min.
 
Legionów14:2010 min.
 
Bajana14:2111 min.
 
Żwirki i Wigury14:2212 min.
 
Jana Pawła II14:2313 min.
 
Startowa14:2414 min.
 
Zaspa14:2515 min.
 
Kołobrzeska14:2616 min.
 
Bora Komorowskiego14:2818 min.
 
Czerwony Dwór14:3020 min.
 
Piastowska14:3121 min.
 
Pomorska14:3323 min.
 
Gospody14:3424 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3525 min.
 
Subisława14:3727 min.
 
Opacka14:3929 min.
 
Oliwa14:4232 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy