Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:16
Płocka22:18
Przemyska22:20
Wilanowska22:21
Cebertowicza22:23
Cieszyńskiego22:24
Sikorskiego22:26
Chałubińskiego22:28
Odrzańska22:30
Pohulanka22:31
Śródmieście SKM22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Brama Oliwska22:39
Chodowieckiego22:40
Uniwersytet Medyczny22:41
Traugutta22:42
Opera Bałtycka
 
22:44
0 min.
 
Wyspiańskiego22:462 min.
 
Reja22:473 min.
 
Mickiewicza22:495 min.
 
Plac Komorowskiego22:517 min.
 
Legionów22:528 min.
 
Bajana22:539 min.
 
Żwirki i Wigury22:5410 min.
 
Jana Pawła II22:5511 min.
 
Startowa22:5612 min.
 
Zaspa22:5713 min.
 
Kołobrzeska22:5814 min.
 
Bora Komorowskiego23:0016 min.
 
Czerwony Dwór23:0218 min.
 
Piastowska23:0319 min.
 
Pomorska23:0521 min.
 
Gospody23:0622 min.
 
Pomorska - Osiedle23:0723 min.
 
Subisława23:0925 min.
 
Opacka23:1127 min.
 
Oliwa23:1329 min.
 
Obrońców Westerplatte23:1430 min.
 
Derdowskiego23:1531 min.
 
Tetmajera23:1632 min.
 
Bażyńskiego23:1733 min.
 
Uniwersytet23:1834 min.
 
Strzyża PKM23:2036 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy