Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:10
Płocka19:12
Przemyska19:14
Wilanowska19:15
Cebertowicza19:17
Cieszyńskiego19:18
Sikorskiego19:20
Chałubińskiego19:22
Odrzańska19:24
Pohulanka19:25
Śródmieście SKM19:27
Brama Wyżynna19:29
Dworzec Główny19:31
Brama Oliwska19:33
Chodowieckiego19:34
Uniwersytet Medyczny19:35
Traugutta19:37
Opera Bałtycka
 
19:39
0 min.
 
Wyspiańskiego19:423 min.
 
Reja19:434 min.
 
Mickiewicza19:456 min.
 
Plac Komorowskiego19:478 min.
 
Legionów19:4910 min.
 
Bajana19:5011 min.
 
Żwirki i Wigury19:5112 min.
 
Jana Pawła II19:5213 min.
 
Startowa19:5314 min.
 
Zaspa19:5415 min.
 
Kołobrzeska19:5516 min.
 
Bora Komorowskiego19:5718 min.
 
Czerwony Dwór19:5920 min.
 
Piastowska20:0021 min.
 
Pomorska20:0223 min.
 
Gospody20:0324 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0425 min.
 
Subisława20:0627 min.
 
Opacka20:0829 min.
 
Oliwa20:1132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy