Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:42
Płocka11:44
Przemyska11:46
Wilanowska11:47
Cebertowicza11:49
Cieszyńskiego11:50
Sikorskiego11:52
Chałubińskiego11:54
Odrzańska11:56
Pohulanka11:57
Śródmieście SKM11:59
Brama Wyżynna12:01
Dworzec Główny12:03
Brama Oliwska12:05
Chodowieckiego12:06
Uniwersytet Medyczny12:07
Traugutta12:09
Opera Bałtycka
 
12:11
0 min.
 
Wyspiańskiego12:143 min.
 
Reja12:154 min.
 
Mickiewicza12:176 min.
 
Plac Komorowskiego12:198 min.
 
Legionów12:2110 min.
 
Bajana12:2211 min.
 
Żwirki i Wigury12:2312 min.
 
Jana Pawła II12:2413 min.
 
Startowa12:2514 min.
 
Zaspa12:2615 min.
 
Kołobrzeska12:2716 min.
 
Bora Komorowskiego12:2918 min.
 
Czerwony Dwór12:3120 min.
 
Piastowska12:3221 min.
 
Pomorska12:3423 min.
 
Gospody12:3524 min.
 
Pomorska - Osiedle12:3625 min.
 
Subisława12:3827 min.
 
Opacka12:4029 min.
 
Oliwa12:4332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy