Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:22
Płocka11:24
Przemyska11:26
Wilanowska11:27
Cebertowicza11:29
Cieszyńskiego11:30
Sikorskiego11:32
Chałubińskiego11:34
Odrzańska11:36
Pohulanka11:37
Śródmieście SKM11:39
Brama Wyżynna11:41
Dworzec Główny11:43
Brama Oliwska11:45
Chodowieckiego11:46
Uniwersytet Medyczny11:47
Traugutta11:49
Opera Bałtycka
 
11:51
0 min.
 
Wyspiańskiego11:543 min.
 
Reja11:554 min.
 
Mickiewicza11:576 min.
 
Plac Komorowskiego11:598 min.
 
Legionów12:0110 min.
 
Bajana12:0211 min.
 
Żwirki i Wigury12:0312 min.
 
Jana Pawła II12:0413 min.
 
Startowa12:0514 min.
 
Zaspa12:0615 min.
 
Kołobrzeska12:0716 min.
 
Bora Komorowskiego12:0918 min.
 
Czerwony Dwór12:1120 min.
 
Piastowska12:1221 min.
 
Pomorska12:1423 min.
 
Gospody12:1524 min.
 
Pomorska - Osiedle12:1625 min.
 
Subisława12:1827 min.
 
Opacka12:2029 min.
 
Oliwa12:2332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy