Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:42
Płocka10:44
Przemyska10:46
Wilanowska10:47
Cebertowicza10:49
Cieszyńskiego10:50
Sikorskiego10:52
Chałubińskiego10:54
Odrzańska10:56
Pohulanka10:57
Śródmieście SKM10:59
Brama Wyżynna11:01
Dworzec Główny11:03
Brama Oliwska11:05
Chodowieckiego11:06
Uniwersytet Medyczny11:07
Traugutta11:09
Opera Bałtycka
 
11:11
0 min.
 
Wyspiańskiego11:143 min.
 
Reja11:154 min.
 
Mickiewicza11:176 min.
 
Plac Komorowskiego11:198 min.
 
Legionów11:2110 min.
 
Bajana11:2211 min.
 
Żwirki i Wigury11:2312 min.
 
Jana Pawła II11:2413 min.
 
Startowa11:2514 min.
 
Zaspa11:2615 min.
 
Kołobrzeska11:2716 min.
 
Bora Komorowskiego11:2918 min.
 
Czerwony Dwór11:3120 min.
 
Piastowska11:3221 min.
 
Pomorska11:3423 min.
 
Gospody11:3524 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3625 min.
 
Subisława11:3827 min.
 
Opacka11:4029 min.
 
Oliwa11:4332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy