Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:42
Płocka19:44
Przemyska19:46
Wilanowska19:47
Cebertowicza19:49
Cieszyńskiego19:50
Sikorskiego19:52
Chałubińskiego19:54
Odrzańska19:56
Pohulanka19:57
Śródmieście SKM19:59
Brama Wyżynna20:01
Dworzec Główny20:03
Brama Oliwska20:05
Chodowieckiego20:06
Uniwersytet Medyczny20:07
Traugutta20:08
Opera Bałtycka
 
20:10
0 min.
 
Wyspiańskiego20:133 min.
 
Reja20:144 min.
 
Mickiewicza20:166 min.
 
Plac Komorowskiego20:188 min.
 
Legionów20:2010 min.
 
Bajana20:2111 min.
 
Żwirki i Wigury20:2212 min.
 
Jana Pawła II20:2313 min.
 
Startowa20:2414 min.
 
Zaspa20:2515 min.
 
Kołobrzeska20:2616 min.
 
Bora Komorowskiego20:2818 min.
 
Czerwony Dwór20:3020 min.
 
Piastowska20:3121 min.
 
Pomorska20:3323 min.
 
Gospody20:3424 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3525 min.
 
Subisława20:3727 min.
 
Opacka20:3929 min.
 
Oliwa20:4232 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy