Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego17:54
Odrzańska17:56
Pohulanka17:57
Śródmieście SKM17:59
Brama Wyżynna18:01
Dworzec Główny18:03
Brama Oliwska18:05
Chodowieckiego18:06
Uniwersytet Medyczny18:07
Traugutta18:08
Opera Bałtycka
 
18:10
0 min.
 
Wyspiańskiego18:133 min.
 
Reja18:144 min.
 
Mickiewicza18:166 min.
 
Plac Komorowskiego18:188 min.
 
Legionów18:2010 min.
 
Bajana18:2111 min.
 
Żwirki i Wigury18:2212 min.
 
Jana Pawła II18:2313 min.
 
Startowa18:2414 min.
 
Zaspa18:2515 min.
 
Kołobrzeska18:2616 min.
 
Bora Komorowskiego18:2818 min.
 
Czerwony Dwór18:3020 min.
 
Piastowska18:3121 min.
 
Pomorska18:3323 min.
 
Gospody18:3424 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3525 min.
 
Subisława18:3727 min.
 
Opacka18:3929 min.
 
Oliwa18:4232 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy