Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:22
Płocka16:24
Przemyska16:26
Wilanowska16:27
Cebertowicza16:29
Cieszyńskiego16:30
Sikorskiego16:32
Chałubińskiego16:34
Odrzańska16:36
Pohulanka16:37
Śródmieście SKM16:39
Brama Wyżynna16:41
Dworzec Główny16:43
Brama Oliwska
 
16:45
0 min.
 
Chodowieckiego16:461 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:472 min.
 
Traugutta16:483 min.
 
Opera Bałtycka16:505 min.
 
Wyspiańskiego16:538 min.
 
Reja16:549 min.
 
Mickiewicza16:5611 min.
 
Plac Komorowskiego16:5813 min.
 
Legionów17:0015 min.
 
Bajana17:0116 min.
 
Żwirki i Wigury17:0217 min.
 
Jana Pawła II17:0318 min.
 
Startowa17:0419 min.
 
Zaspa17:0520 min.
 
Kołobrzeska17:0621 min.
 
Bora Komorowskiego17:0823 min.
 
Czerwony Dwór17:1025 min.
 
Piastowska17:1126 min.
 
Pomorska17:1328 min.
 
Gospody17:1429 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1530 min.
 
Subisława17:1732 min.
 
Opacka17:1934 min.
 
Oliwa17:2237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy