Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:42
Płocka11:44
Przemyska11:46
Wilanowska11:47
Cebertowicza11:49
Cieszyńskiego11:50
Sikorskiego11:52
Chałubińskiego11:54
Odrzańska11:56
Pohulanka11:57
Śródmieście SKM11:59
Brama Wyżynna12:01
Dworzec Główny12:03
Brama Oliwska
 
12:05
0 min.
 
Chodowieckiego12:061 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:072 min.
 
Traugutta12:083 min.
 
Opera Bałtycka12:105 min.
 
Wyspiańskiego12:138 min.
 
Reja12:149 min.
 
Mickiewicza12:1611 min.
 
Plac Komorowskiego12:1813 min.
 
Legionów12:2015 min.
 
Bajana12:2116 min.
 
Żwirki i Wigury12:2217 min.
 
Jana Pawła II12:2318 min.
 
Startowa12:2419 min.
 
Zaspa12:2520 min.
 
Kołobrzeska12:2621 min.
 
Bora Komorowskiego12:2823 min.
 
Czerwony Dwór12:3025 min.
 
Piastowska12:3126 min.
 
Pomorska12:3328 min.
 
Gospody12:3429 min.
 
Pomorska - Osiedle12:3530 min.
 
Subisława12:3732 min.
 
Opacka12:3934 min.
 
Oliwa12:4237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy