Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:22
Płocka12:24
Przemyska12:26
Wilanowska12:27
Cebertowicza12:29
Cieszyńskiego12:30
Sikorskiego12:32
Chałubińskiego12:34
Odrzańska12:36
Pohulanka12:37
Śródmieście SKM12:39
Brama Wyżynna12:41
Dworzec Główny12:43
Brama Oliwska
 
12:45
0 min.
 
Chodowieckiego12:461 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:472 min.
 
Traugutta12:494 min.
 
Opera Bałtycka12:516 min.
 
Wyspiańskiego12:549 min.
 
Reja12:5510 min.
 
Mickiewicza12:5712 min.
 
Plac Komorowskiego12:5914 min.
 
Legionów13:0116 min.
 
Bajana13:0217 min.
 
Żwirki i Wigury13:0318 min.
 
Jana Pawła II13:0419 min.
 
Startowa13:0520 min.
 
Zaspa13:0621 min.
 
Kołobrzeska13:0722 min.
 
Bora Komorowskiego13:0924 min.
 
Czerwony Dwór13:1126 min.
 
Piastowska13:1227 min.
 
Pomorska13:1429 min.
 
Gospody13:1530 min.
 
Pomorska - Osiedle13:1631 min.
 
Subisława13:1833 min.
 
Opacka13:2035 min.
 
Oliwa13:2338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy