Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:02
Płocka12:04
Przemyska12:06
Wilanowska12:07
Cebertowicza12:09
Cieszyńskiego12:10
Sikorskiego12:12
Chałubińskiego12:14
Odrzańska12:16
Pohulanka12:17
Śródmieście SKM12:19
Brama Wyżynna12:21
Dworzec Główny12:23
Brama Oliwska
 
12:25
0 min.
 
Chodowieckiego12:261 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:272 min.
 
Traugutta12:294 min.
 
Opera Bałtycka12:316 min.
 
Wyspiańskiego12:349 min.
 
Reja12:3510 min.
 
Mickiewicza12:3712 min.
 
Plac Komorowskiego12:3914 min.
 
Legionów12:4116 min.
 
Bajana12:4217 min.
 
Żwirki i Wigury12:4318 min.
 
Jana Pawła II12:4419 min.
 
Startowa12:4520 min.
 
Zaspa12:4621 min.
 
Kołobrzeska12:4722 min.
 
Bora Komorowskiego12:4924 min.
 
Czerwony Dwór12:5126 min.
 
Piastowska12:5227 min.
 
Pomorska12:5429 min.
 
Gospody12:5530 min.
 
Pomorska - Osiedle12:5631 min.
 
Subisława12:5833 min.
 
Opacka13:0035 min.
 
Oliwa13:0338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy