Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:22
Płocka10:24
Przemyska10:26
Wilanowska10:27
Cebertowicza10:29
Cieszyńskiego10:30
Sikorskiego10:32
Chałubińskiego10:34
Odrzańska10:36
Pohulanka10:37
Śródmieście SKM10:39
Brama Wyżynna10:41
Dworzec Główny10:43
Brama Oliwska
 
10:45
0 min.
 
Chodowieckiego10:461 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:472 min.
 
Traugutta10:494 min.
 
Opera Bałtycka10:516 min.
 
Wyspiańskiego10:549 min.
 
Reja10:5510 min.
 
Mickiewicza10:5712 min.
 
Plac Komorowskiego10:5914 min.
 
Legionów11:0116 min.
 
Bajana11:0217 min.
 
Żwirki i Wigury11:0318 min.
 
Jana Pawła II11:0419 min.
 
Startowa11:0520 min.
 
Zaspa11:0621 min.
 
Kołobrzeska11:0722 min.
 
Bora Komorowskiego11:0924 min.
 
Czerwony Dwór11:1126 min.
 
Piastowska11:1227 min.
 
Pomorska11:1429 min.
 
Gospody11:1530 min.
 
Pomorska - Osiedle11:1631 min.
 
Subisława11:1833 min.
 
Opacka11:2035 min.
 
Oliwa11:2338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy