Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:42
Płocka09:44
Przemyska09:46
Wilanowska09:47
Cebertowicza09:49
Cieszyńskiego09:50
Sikorskiego09:52
Chałubińskiego09:54
Odrzańska09:56
Pohulanka09:57
Śródmieście SKM09:59
Brama Wyżynna10:01
Dworzec Główny10:03
Brama Oliwska
 
10:05
0 min.
 
Chodowieckiego10:061 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:072 min.
 
Traugutta10:083 min.
 
Opera Bałtycka10:105 min.
 
Wyspiańskiego10:138 min.
 
Reja10:149 min.
 
Mickiewicza10:1611 min.
 
Plac Komorowskiego10:1813 min.
 
Legionów10:2015 min.
 
Bajana10:2116 min.
 
Żwirki i Wigury10:2217 min.
 
Jana Pawła II10:2318 min.
 
Startowa10:2419 min.
 
Zaspa10:2520 min.
 
Kołobrzeska10:2621 min.
 
Bora Komorowskiego10:2823 min.
 
Czerwony Dwór10:3025 min.
 
Piastowska10:3126 min.
 
Pomorska10:3328 min.
 
Gospody10:3429 min.
 
Pomorska - Osiedle10:3530 min.
 
Subisława10:3732 min.
 
Opacka10:3934 min.
 
Oliwa10:4237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy