Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:16
Płocka09:18
Przemyska09:20
Wilanowska09:21
Cebertowicza09:23
Cieszyńskiego09:24
Sikorskiego09:26
Chałubińskiego09:28
Odrzańska09:30
Pohulanka09:31
Śródmieście SKM09:33
Brama Wyżynna09:35
Dworzec Główny09:37
Brama Oliwska
 
09:39
0 min.
 
Chodowieckiego09:401 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:412 min.
 
Traugutta09:423 min.
 
Opera Bałtycka09:445 min.
 
Wyspiańskiego09:467 min.
 
Reja09:478 min.
 
Mickiewicza09:4910 min.
 
Plac Komorowskiego09:5112 min.
 
Legionów09:5213 min.
 
Bajana09:5314 min.
 
Żwirki i Wigury09:5415 min.
 
Jana Pawła II09:5516 min.
 
Startowa09:5617 min.
 
Zaspa09:5718 min.
 
Kołobrzeska09:5819 min.
 
Bora Komorowskiego10:0021 min.
 
Czerwony Dwór10:0223 min.
 
Piastowska10:0324 min.
 
Pomorska10:0526 min.
 
Gospody10:0627 min.
 
Pomorska - Osiedle10:0728 min.
 
Subisława10:0930 min.
 
Opacka10:1132 min.
 
Oliwa10:1435 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy