Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:16
Płocka22:18
Przemyska22:20
Wilanowska22:21
Cebertowicza22:23
Cieszyńskiego22:24
Sikorskiego22:26
Chałubińskiego22:28
Odrzańska22:30
Pohulanka22:31
Śródmieście SKM22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Brama Oliwska
 
22:39
0 min.
 
Chodowieckiego22:401 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:412 min.
 
Traugutta22:423 min.
 
Opera Bałtycka22:445 min.
 
Wyspiańskiego22:467 min.
 
Reja22:478 min.
 
Mickiewicza22:4910 min.
 
Plac Komorowskiego22:5112 min.
 
Legionów22:5213 min.
 
Bajana22:5314 min.
 
Żwirki i Wigury22:5415 min.
 
Jana Pawła II22:5516 min.
 
Startowa22:5617 min.
 
Zaspa22:5718 min.
 
Kołobrzeska22:5819 min.
 
Bora Komorowskiego23:0021 min.
 
Czerwony Dwór23:0223 min.
 
Piastowska23:0324 min.
 
Pomorska23:0526 min.
 
Gospody23:0627 min.
 
Pomorska - Osiedle23:0728 min.
 
Subisława23:0930 min.
 
Opacka23:1132 min.
 
Oliwa23:1334 min.
 
Obrońców Westerplatte23:1435 min.
 
Derdowskiego23:1536 min.
 
Tetmajera23:1637 min.
 
Bażyńskiego23:1738 min.
 
Uniwersytet23:1839 min.
 
Strzyża PKM23:2041 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy