Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:42
Płocka19:44
Przemyska19:46
Wilanowska19:47
Cebertowicza19:49
Cieszyńskiego19:50
Sikorskiego19:52
Chałubińskiego19:54
Odrzańska19:56
Pohulanka19:57
Śródmieście SKM19:59
Brama Wyżynna20:01
Dworzec Główny20:03
Brama Oliwska
 
20:05
0 min.
 
Chodowieckiego20:061 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:072 min.
 
Traugutta20:083 min.
 
Opera Bałtycka20:105 min.
 
Wyspiańskiego20:138 min.
 
Reja20:149 min.
 
Mickiewicza20:1611 min.
 
Plac Komorowskiego20:1813 min.
 
Legionów20:2015 min.
 
Bajana20:2116 min.
 
Żwirki i Wigury20:2217 min.
 
Jana Pawła II20:2318 min.
 
Startowa20:2419 min.
 
Zaspa20:2520 min.
 
Kołobrzeska20:2621 min.
 
Bora Komorowskiego20:2823 min.
 
Czerwony Dwór20:3025 min.
 
Piastowska20:3126 min.
 
Pomorska20:3328 min.
 
Gospody20:3429 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3530 min.
 
Subisława20:3732 min.
 
Opacka20:3934 min.
 
Oliwa20:4237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy