Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:02
Płocka16:04
Przemyska16:06
Wilanowska16:07
Cebertowicza16:09
Cieszyńskiego16:10
Sikorskiego16:12
Chałubińskiego16:14
Odrzańska16:16
Pohulanka16:17
Śródmieście SKM16:19
Brama Wyżynna16:21
Dworzec Główny
 
16:23
0 min.
 
Brama Oliwska16:252 min.
 
Chodowieckiego16:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:274 min.
 
Traugutta16:285 min.
 
Opera Bałtycka16:307 min.
 
Wyspiańskiego16:3310 min.
 
Reja16:3411 min.
 
Mickiewicza16:3613 min.
 
Plac Komorowskiego16:3815 min.
 
Legionów16:4017 min.
 
Bajana16:4118 min.
 
Żwirki i Wigury16:4219 min.
 
Jana Pawła II16:4320 min.
 
Startowa16:4421 min.
 
Zaspa16:4522 min.
 
Kołobrzeska16:4623 min.
 
Bora Komorowskiego16:4825 min.
 
Czerwony Dwór16:5027 min.
 
Piastowska16:5128 min.
 
Pomorska16:5330 min.
 
Gospody16:5431 min.
 
Pomorska - Osiedle16:5532 min.
 
Subisława16:5734 min.
 
Opacka16:5936 min.
 
Oliwa17:0239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy