Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:02
Płocka15:04
Przemyska15:06
Wilanowska15:07
Cebertowicza15:09
Cieszyńskiego15:10
Sikorskiego15:12
Chałubińskiego15:14
Odrzańska15:16
Pohulanka15:17
Śródmieście SKM15:19
Brama Wyżynna15:21
Dworzec Główny
 
15:23
0 min.
 
Brama Oliwska15:252 min.
 
Chodowieckiego15:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:274 min.
 
Traugutta15:285 min.
 
Opera Bałtycka15:307 min.
 
Wyspiańskiego15:3310 min.
 
Reja15:3411 min.
 
Mickiewicza15:3613 min.
 
Plac Komorowskiego15:3815 min.
 
Legionów15:4017 min.
 
Bajana15:4118 min.
 
Żwirki i Wigury15:4219 min.
 
Jana Pawła II15:4320 min.
 
Startowa15:4421 min.
 
Zaspa15:4522 min.
 
Kołobrzeska15:4623 min.
 
Bora Komorowskiego15:4825 min.
 
Czerwony Dwór15:5027 min.
 
Piastowska15:5128 min.
 
Pomorska15:5330 min.
 
Gospody15:5431 min.
 
Pomorska - Osiedle15:5532 min.
 
Subisława15:5734 min.
 
Opacka15:5936 min.
 
Oliwa16:0239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy