Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:20
Płocka07:22
Przemyska07:24
Wilanowska07:25
Cebertowicza07:27
Cieszyńskiego07:28
Sikorskiego07:30
Chałubińskiego07:32
Odrzańska07:34
Pohulanka07:35
Śródmieście SKM07:37
Brama Wyżynna07:39
Dworzec Główny
 
07:41
0 min.
 
Brama Oliwska07:432 min.
 
Chodowieckiego07:443 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:454 min.
 
Traugutta07:476 min.
 
Opera Bałtycka07:498 min.
 
Wyspiańskiego07:5211 min.
 
Reja07:5312 min.
 
Mickiewicza07:5514 min.
 
Plac Komorowskiego07:5716 min.
 
Legionów07:5918 min.
 
Bajana08:0019 min.
 
Żwirki i Wigury08:0120 min.
 
Jana Pawła II08:0221 min.
 
Startowa08:0322 min.
 
Zaspa08:0423 min.
 
Kołobrzeska08:0524 min.
 
Bora Komorowskiego08:0726 min.
 
Czerwony Dwór08:0928 min.
 
Piastowska08:1029 min.
 
Pomorska08:1231 min.
 
Osiedle Wejhera08:1332 min.
 
Helska08:1433 min.
 
Jelitkowo08:1534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy