Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:02
Płocka14:04
Przemyska14:06
Wilanowska14:07
Cebertowicza14:09
Cieszyńskiego14:10
Sikorskiego14:12
Chałubińskiego14:14
Odrzańska14:16
Pohulanka14:17
Śródmieście SKM14:19
Brama Wyżynna14:21
Dworzec Główny
 
14:23
0 min.
 
Brama Oliwska14:252 min.
 
Chodowieckiego14:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:274 min.
 
Traugutta14:285 min.
 
Opera Bałtycka14:307 min.
 
Wyspiańskiego14:3310 min.
 
Reja14:3411 min.
 
Mickiewicza14:3613 min.
 
Plac Komorowskiego14:3815 min.
 
Legionów14:4017 min.
 
Bajana14:4118 min.
 
Żwirki i Wigury14:4219 min.
 
Jana Pawła II14:4320 min.
 
Startowa14:4421 min.
 
Zaspa14:4522 min.
 
Kołobrzeska14:4623 min.
 
Bora Komorowskiego14:4825 min.
 
Czerwony Dwór14:5027 min.
 
Piastowska14:5128 min.
 
Pomorska14:5330 min.
 
Gospody14:5431 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5532 min.
 
Subisława14:5734 min.
 
Opacka14:5936 min.
 
Oliwa15:0239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy