Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:42
Płocka13:44
Przemyska13:46
Wilanowska13:47
Cebertowicza13:49
Cieszyńskiego13:50
Sikorskiego13:52
Chałubińskiego13:54
Odrzańska13:56
Pohulanka13:57
Śródmieście SKM13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny
 
14:03
0 min.
 
Brama Oliwska14:052 min.
 
Chodowieckiego14:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:074 min.
 
Traugutta14:085 min.
 
Opera Bałtycka14:107 min.
 
Wyspiańskiego14:1310 min.
 
Reja14:1411 min.
 
Mickiewicza14:1613 min.
 
Plac Komorowskiego14:1815 min.
 
Legionów14:2017 min.
 
Bajana14:2118 min.
 
Żwirki i Wigury14:2219 min.
 
Jana Pawła II14:2320 min.
 
Startowa14:2421 min.
 
Zaspa14:2522 min.
 
Kołobrzeska14:2623 min.
 
Bora Komorowskiego14:2825 min.
 
Czerwony Dwór14:3027 min.
 
Piastowska14:3128 min.
 
Pomorska14:3330 min.
 
Gospody14:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3532 min.
 
Subisława14:3734 min.
 
Opacka14:3936 min.
 
Oliwa14:4239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy