Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:22
Płocka13:24
Przemyska13:26
Wilanowska13:27
Cebertowicza13:29
Cieszyńskiego13:30
Sikorskiego13:32
Chałubińskiego13:34
Odrzańska13:36
Pohulanka13:37
Śródmieście SKM13:39
Brama Wyżynna13:41
Dworzec Główny
 
13:43
0 min.
 
Brama Oliwska13:452 min.
 
Chodowieckiego13:463 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:474 min.
 
Traugutta13:485 min.
 
Opera Bałtycka13:507 min.
 
Wyspiańskiego13:5310 min.
 
Reja13:5411 min.
 
Mickiewicza13:5613 min.
 
Plac Komorowskiego13:5815 min.
 
Legionów14:0017 min.
 
Bajana14:0118 min.
 
Żwirki i Wigury14:0219 min.
 
Jana Pawła II14:0320 min.
 
Startowa14:0421 min.
 
Zaspa14:0522 min.
 
Kołobrzeska14:0623 min.
 
Bora Komorowskiego14:0825 min.
 
Czerwony Dwór14:1027 min.
 
Piastowska14:1128 min.
 
Pomorska14:1330 min.
 
Gospody14:1431 min.
 
Pomorska - Osiedle14:1532 min.
 
Subisława14:1734 min.
 
Opacka14:1936 min.
 
Oliwa14:2239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy