Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:42
Płocka12:44
Przemyska12:46
Wilanowska12:47
Cebertowicza12:49
Cieszyńskiego12:50
Sikorskiego12:52
Chałubińskiego12:54
Odrzańska12:56
Pohulanka12:57
Śródmieście SKM12:59
Brama Wyżynna13:01
Dworzec Główny
 
13:03
0 min.
 
Brama Oliwska13:052 min.
 
Chodowieckiego13:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:074 min.
 
Traugutta13:085 min.
 
Opera Bałtycka13:107 min.
 
Wyspiańskiego13:1310 min.
 
Reja13:1411 min.
 
Mickiewicza13:1613 min.
 
Plac Komorowskiego13:1815 min.
 
Legionów13:2017 min.
 
Bajana13:2118 min.
 
Żwirki i Wigury13:2219 min.
 
Jana Pawła II13:2320 min.
 
Startowa13:2421 min.
 
Zaspa13:2522 min.
 
Kołobrzeska13:2623 min.
 
Bora Komorowskiego13:2825 min.
 
Czerwony Dwór13:3027 min.
 
Piastowska13:3128 min.
 
Pomorska13:3330 min.
 
Gospody13:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle13:3532 min.
 
Subisława13:3734 min.
 
Opacka13:3936 min.
 
Oliwa13:4239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy