Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:02
Płocka11:04
Przemyska11:06
Wilanowska11:07
Cebertowicza11:09
Cieszyńskiego11:10
Sikorskiego11:12
Chałubińskiego11:14
Odrzańska11:16
Pohulanka11:17
Śródmieście SKM11:19
Brama Wyżynna11:21
Dworzec Główny
 
11:23
0 min.
 
Brama Oliwska11:252 min.
 
Chodowieckiego11:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:274 min.
 
Traugutta11:285 min.
 
Opera Bałtycka11:307 min.
 
Wyspiańskiego11:3310 min.
 
Reja11:3411 min.
 
Mickiewicza11:3613 min.
 
Plac Komorowskiego11:3815 min.
 
Legionów11:4017 min.
 
Bajana11:4118 min.
 
Żwirki i Wigury11:4219 min.
 
Jana Pawła II11:4320 min.
 
Startowa11:4421 min.
 
Zaspa11:4522 min.
 
Kołobrzeska11:4623 min.
 
Bora Komorowskiego11:4825 min.
 
Czerwony Dwór11:5027 min.
 
Piastowska11:5128 min.
 
Pomorska11:5330 min.
 
Gospody11:5431 min.
 
Pomorska - Osiedle11:5532 min.
 
Subisława11:5734 min.
 
Opacka11:5936 min.
 
Oliwa12:0239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy