Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:42
Płocka10:44
Przemyska10:46
Wilanowska10:47
Cebertowicza10:49
Cieszyńskiego10:50
Sikorskiego10:52
Chałubińskiego10:54
Odrzańska10:56
Pohulanka10:57
Śródmieście SKM10:59
Brama Wyżynna11:01
Dworzec Główny
 
11:03
0 min.
 
Brama Oliwska11:052 min.
 
Chodowieckiego11:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:074 min.
 
Traugutta11:085 min.
 
Opera Bałtycka11:107 min.
 
Wyspiańskiego11:1310 min.
 
Reja11:1411 min.
 
Mickiewicza11:1613 min.
 
Plac Komorowskiego11:1815 min.
 
Legionów11:2017 min.
 
Bajana11:2118 min.
 
Żwirki i Wigury11:2219 min.
 
Jana Pawła II11:2320 min.
 
Startowa11:2421 min.
 
Zaspa11:2522 min.
 
Kołobrzeska11:2623 min.
 
Bora Komorowskiego11:2825 min.
 
Czerwony Dwór11:3027 min.
 
Piastowska11:3128 min.
 
Pomorska11:3330 min.
 
Gospody11:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3532 min.
 
Subisława11:3734 min.
 
Opacka11:3936 min.
 
Oliwa11:4239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy