Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:22
Płocka08:24
Przemyska08:26
Wilanowska08:27
Cebertowicza08:29
Cieszyńskiego08:30
Sikorskiego08:32
Chałubińskiego08:34
Odrzańska08:36
Pohulanka08:37
Śródmieście SKM08:39
Brama Wyżynna08:41
Dworzec Główny
 
08:43
0 min.
 
Brama Oliwska08:452 min.
 
Chodowieckiego08:463 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:474 min.
 
Traugutta08:485 min.
 
Opera Bałtycka08:507 min.
 
Wyspiańskiego08:5310 min.
 
Reja08:5411 min.
 
Mickiewicza08:5613 min.
 
Plac Komorowskiego08:5815 min.
 
Legionów09:0017 min.
 
Bajana09:0118 min.
 
Żwirki i Wigury09:0219 min.
 
Jana Pawła II09:0320 min.
 
Startowa09:0421 min.
 
Zaspa09:0522 min.
 
Kołobrzeska09:0623 min.
 
Bora Komorowskiego09:0825 min.
 
Czerwony Dwór09:1027 min.
 
Piastowska09:1128 min.
 
Pomorska09:1330 min.
 
Gospody09:1431 min.
 
Pomorska - Osiedle09:1532 min.
 
Subisława09:1734 min.
 
Opacka09:1936 min.
 
Oliwa09:2239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy