Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:20
Płocka06:22
Przemyska06:24
Wilanowska06:25
Cebertowicza06:27
Cieszyńskiego06:28
Sikorskiego06:30
Chałubińskiego06:32
Odrzańska06:34
Pohulanka06:35
Śródmieście SKM06:37
Brama Wyżynna06:39
Dworzec Główny
 
06:41
0 min.
 
Brama Oliwska06:432 min.
 
Chodowieckiego06:443 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:454 min.
 
Traugutta06:476 min.
 
Opera Bałtycka06:498 min.
 
Wyspiańskiego06:5211 min.
 
Reja06:5312 min.
 
Mickiewicza06:5514 min.
 
Plac Komorowskiego06:5716 min.
 
Legionów06:5918 min.
 
Bajana07:0019 min.
 
Żwirki i Wigury07:0120 min.
 
Jana Pawła II07:0221 min.
 
Startowa07:0322 min.
 
Zaspa07:0423 min.
 
Kołobrzeska07:0524 min.
 
Bora Komorowskiego07:0726 min.
 
Czerwony Dwór07:0928 min.
 
Piastowska07:1029 min.
 
Pomorska07:1231 min.
 
Gospody07:1332 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1433 min.
 
Subisława07:1635 min.
 
Opacka07:1837 min.
 
Oliwa07:2140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy