Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:46
Płocka21:48
Przemyska21:50
Wilanowska21:51
Cebertowicza21:53
Cieszyńskiego21:54
Sikorskiego21:56
Chałubińskiego21:58
Odrzańska22:00
Pohulanka22:01
Śródmieście SKM22:03
Brama Wyżynna22:05
Dworzec Główny
 
22:07
0 min.
 
Brama Oliwska22:092 min.
 
Chodowieckiego22:103 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:114 min.
 
Traugutta22:125 min.
 
Opera Bałtycka22:147 min.
 
Wyspiańskiego22:169 min.
 
Reja22:1710 min.
 
Mickiewicza22:1912 min.
 
Plac Komorowskiego22:2114 min.
 
Legionów22:2215 min.
 
Bajana22:2316 min.
 
Żwirki i Wigury22:2417 min.
 
Jana Pawła II22:2518 min.
 
Startowa22:2619 min.
 
Zaspa22:2720 min.
 
Kołobrzeska22:2821 min.
 
Bora Komorowskiego22:3023 min.
 
Czerwony Dwór22:3225 min.
 
Piastowska22:3326 min.
 
Pomorska22:3528 min.
 
Gospody22:3629 min.
 
Pomorska - Osiedle22:3730 min.
 
Subisława22:3932 min.
 
Opacka22:4134 min.
 
Oliwa22:4336 min.
 
Obrońców Westerplatte22:4437 min.
 
Derdowskiego22:4538 min.
 
Tetmajera22:4639 min.
 
Bażyńskiego22:4740 min.
 
Uniwersytet22:4841 min.
 
Strzyża PKM22:5043 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy