Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:16
Płocka21:18
Przemyska21:20
Wilanowska21:21
Cebertowicza21:23
Cieszyńskiego21:24
Sikorskiego21:26
Chałubińskiego21:28
Odrzańska21:30
Pohulanka21:31
Śródmieście SKM21:33
Brama Wyżynna21:35
Dworzec Główny
 
21:37
0 min.
 
Brama Oliwska21:392 min.
 
Chodowieckiego21:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:414 min.
 
Traugutta21:425 min.
 
Opera Bałtycka21:447 min.
 
Wyspiańskiego21:469 min.
 
Reja21:4710 min.
 
Mickiewicza21:4912 min.
 
Plac Komorowskiego21:5114 min.
 
Legionów21:5215 min.
 
Bajana21:5316 min.
 
Żwirki i Wigury21:5417 min.
 
Jana Pawła II21:5518 min.
 
Startowa21:5619 min.
 
Zaspa21:5720 min.
 
Kołobrzeska21:5821 min.
 
Bora Komorowskiego22:0023 min.
 
Czerwony Dwór22:0225 min.
 
Piastowska22:0326 min.
 
Pomorska22:0528 min.
 
Gospody22:0629 min.
 
Pomorska - Osiedle22:0730 min.
 
Subisława22:0932 min.
 
Opacka22:1134 min.
 
Oliwa22:1437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy