Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:42
Płocka19:44
Przemyska19:46
Wilanowska19:47
Cebertowicza19:49
Cieszyńskiego19:50
Sikorskiego19:52
Chałubińskiego19:54
Odrzańska19:56
Pohulanka19:57
Śródmieście SKM19:59
Brama Wyżynna20:01
Dworzec Główny
 
20:03
0 min.
 
Brama Oliwska20:052 min.
 
Chodowieckiego20:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:074 min.
 
Traugutta20:085 min.
 
Opera Bałtycka20:107 min.
 
Wyspiańskiego20:1310 min.
 
Reja20:1411 min.
 
Mickiewicza20:1613 min.
 
Plac Komorowskiego20:1815 min.
 
Legionów20:2017 min.
 
Bajana20:2118 min.
 
Żwirki i Wigury20:2219 min.
 
Jana Pawła II20:2320 min.
 
Startowa20:2421 min.
 
Zaspa20:2522 min.
 
Kołobrzeska20:2623 min.
 
Bora Komorowskiego20:2825 min.
 
Czerwony Dwór20:3027 min.
 
Piastowska20:3128 min.
 
Pomorska20:3330 min.
 
Gospody20:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3532 min.
 
Subisława20:3734 min.
 
Opacka20:3936 min.
 
Oliwa20:4138 min.
 
Obrońców Westerplatte20:4239 min.
 
Derdowskiego20:4340 min.
 
Tetmajera20:4441 min.
 
Bażyńskiego20:4542 min.
 
Uniwersytet20:4643 min.
 
Strzyża PKM20:4845 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy