Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:50
Płocka18:52
Przemyska18:54
Wilanowska18:55
Cebertowicza18:57
Cieszyńskiego18:58
Sikorskiego19:00
Chałubińskiego19:02
Odrzańska19:04
Pohulanka19:05
Śródmieście SKM19:07
Brama Wyżynna19:09
Dworzec Główny
 
19:11
0 min.
 
Brama Oliwska19:132 min.
 
Chodowieckiego19:143 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:154 min.
 
Traugutta19:176 min.
 
Opera Bałtycka19:198 min.
 
Wyspiańskiego19:2211 min.
 
Reja19:2312 min.
 
Mickiewicza19:2514 min.
 
Plac Komorowskiego19:2716 min.
 
Legionów19:2918 min.
 
Bajana19:3019 min.
 
Żwirki i Wigury19:3120 min.
 
Jana Pawła II19:3221 min.
 
Startowa19:3322 min.
 
Zaspa19:3423 min.
 
Kołobrzeska19:3524 min.
 
Bora Komorowskiego19:3726 min.
 
Czerwony Dwór19:3928 min.
 
Piastowska19:4029 min.
 
Pomorska19:4231 min.
 
Gospody19:4332 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4433 min.
 
Subisława19:4635 min.
 
Opacka19:4837 min.
 
Oliwa19:5140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy