Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:42
Płocka18:44
Przemyska18:46
Wilanowska18:47
Cebertowicza18:49
Cieszyńskiego18:50
Sikorskiego18:52
Chałubińskiego18:54
Odrzańska18:56
Pohulanka18:57
Śródmieście SKM18:59
Brama Wyżynna19:01
Dworzec Główny
 
19:03
0 min.
 
Brama Oliwska19:052 min.
 
Chodowieckiego19:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:074 min.
 
Traugutta19:096 min.
 
Opera Bałtycka19:118 min.
 
Wyspiańskiego19:1411 min.
 
Reja19:1512 min.
 
Mickiewicza19:1714 min.
 
Plac Komorowskiego19:1916 min.
 
Legionów19:2118 min.
 
Bajana19:2219 min.
 
Żwirki i Wigury19:2320 min.
 
Jana Pawła II19:2421 min.
 
Startowa19:2522 min.
 
Zaspa19:2623 min.
 
Kołobrzeska19:2724 min.
 
Bora Komorowskiego19:2926 min.
 
Czerwony Dwór19:3128 min.
 
Piastowska19:3229 min.
 
Pomorska19:3431 min.
 
Gospody19:3532 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3633 min.
 
Subisława19:3835 min.
 
Opacka19:4037 min.
 
Oliwa19:4239 min.
 
Obrońców Westerplatte19:4340 min.
 
Derdowskiego19:4441 min.
 
Tetmajera19:4542 min.
 
Bażyńskiego19:4643 min.
 
Uniwersytet19:4744 min.
 
Strzyża PKM19:4946 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy