Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:30
Płocka18:32
Przemyska18:34
Wilanowska18:35
Cebertowicza18:37
Cieszyńskiego18:38
Sikorskiego18:40
Chałubińskiego18:42
Odrzańska18:44
Pohulanka18:45
Śródmieście SKM18:47
Brama Wyżynna18:49
Dworzec Główny
 
18:51
0 min.
 
Brama Oliwska18:532 min.
 
Chodowieckiego18:543 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:554 min.
 
Traugutta18:576 min.
 
Opera Bałtycka18:598 min.
 
Wyspiańskiego19:0211 min.
 
Reja19:0312 min.
 
Mickiewicza19:0514 min.
 
Plac Komorowskiego19:0716 min.
 
Legionów19:0918 min.
 
Bajana19:1019 min.
 
Żwirki i Wigury19:1120 min.
 
Jana Pawła II19:1221 min.
 
Startowa19:1322 min.
 
Zaspa19:1423 min.
 
Kołobrzeska19:1524 min.
 
Bora Komorowskiego19:1726 min.
 
Czerwony Dwór19:1928 min.
 
Piastowska19:2029 min.
 
Pomorska19:2231 min.
 
Gospody19:2332 min.
 
Pomorska - Osiedle19:2433 min.
 
Subisława19:2635 min.
 
Opacka19:2837 min.
 
Oliwa19:3039 min.
 
Obrońców Westerplatte19:3140 min.
 
Derdowskiego19:3241 min.
 
Tetmajera19:3342 min.
 
Bażyńskiego19:3443 min.
 
Uniwersytet19:3544 min.
 
Strzyża PKM19:3746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy