Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:40
Płocka05:42
Przemyska05:44
Wilanowska05:45
Cebertowicza05:47
Cieszyńskiego05:48
Sikorskiego05:50
Chałubińskiego05:52
Odrzańska05:54
Pohulanka05:55
Śródmieście SKM05:57
Brama Wyżynna05:59
Dworzec Główny
 
06:01
0 min.
 
Brama Oliwska06:032 min.
 
Chodowieckiego06:043 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:054 min.
 
Traugutta06:065 min.
 
Opera Bałtycka06:087 min.
 
Wyspiańskiego06:1110 min.
 
Reja06:1211 min.
 
Mickiewicza06:1413 min.
 
Plac Komorowskiego06:1615 min.
 
Legionów06:1817 min.
 
Bajana06:1918 min.
 
Żwirki i Wigury06:2019 min.
 
Jana Pawła II06:2120 min.
 
Startowa06:2221 min.
 
Zaspa06:2322 min.
 
Kołobrzeska06:2423 min.
 
Bora Komorowskiego06:2625 min.
 
Czerwony Dwór06:2827 min.
 
Piastowska06:2928 min.
 
Pomorska06:3130 min.
 
Gospody06:3231 min.
 
Pomorska - Osiedle06:3332 min.
 
Subisława06:3534 min.
 
Opacka06:3736 min.
 
Oliwa06:4039 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy