Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:40
Płocka16:42
Przemyska16:44
Wilanowska16:45
Cebertowicza16:47
Cieszyńskiego16:48
Sikorskiego16:50
Chałubińskiego16:52
Odrzańska16:54
Pohulanka16:55
Śródmieście SKM16:57
Brama Wyżynna16:59
Dworzec Główny
 
17:01
0 min.
 
Brama Oliwska17:032 min.
 
Chodowieckiego17:043 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:054 min.
 
Traugutta17:076 min.
 
Opera Bałtycka17:098 min.
 
Wyspiańskiego17:1211 min.
 
Reja17:1312 min.
 
Mickiewicza17:1514 min.
 
Plac Komorowskiego17:1716 min.
 
Legionów17:1918 min.
 
Bajana17:2019 min.
 
Żwirki i Wigury17:2120 min.
 
Jana Pawła II17:2221 min.
 
Startowa17:2322 min.
 
Zaspa17:2423 min.
 
Kołobrzeska17:2524 min.
 
Bora Komorowskiego17:2726 min.
 
Czerwony Dwór17:2928 min.
 
Piastowska17:3029 min.
 
Pomorska17:3231 min.
 
Gospody17:3332 min.
 
Pomorska - Osiedle17:3433 min.
 
Subisława17:3635 min.
 
Opacka17:3837 min.
 
Oliwa17:4039 min.
 
Obrońców Westerplatte17:4140 min.
 
Derdowskiego17:4241 min.
 
Tetmajera17:4342 min.
 
Bażyńskiego17:4443 min.
 
Uniwersytet17:4544 min.
 
Strzyża PKM17:4746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy