Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:42
Płocka10:44
Przemyska10:46
Wilanowska10:47
Cebertowicza10:49
Cieszyńskiego10:50
Sikorskiego10:52
Chałubińskiego10:54
Odrzańska10:56
Pohulanka10:57
Śródmieście SKM10:59
Brama Wyżynna11:01
Dworzec Główny
 
11:03
0 min.
 
Brama Oliwska11:052 min.
 
Chodowieckiego11:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:074 min.
 
Traugutta11:096 min.
 
Opera Bałtycka11:118 min.
 
Wyspiańskiego11:1411 min.
 
Reja11:1512 min.
 
Mickiewicza11:1714 min.
 
Plac Komorowskiego11:1916 min.
 
Legionów11:2118 min.
 
Bajana11:2219 min.
 
Żwirki i Wigury11:2320 min.
 
Jana Pawła II11:2421 min.
 
Startowa11:2522 min.
 
Zaspa11:2623 min.
 
Kołobrzeska11:2724 min.
 
Bora Komorowskiego11:2926 min.
 
Czerwony Dwór11:3128 min.
 
Piastowska11:3229 min.
 
Pomorska11:3431 min.
 
Gospody11:3532 min.
 
Pomorska - Osiedle11:3633 min.
 
Subisława11:3835 min.
 
Opacka11:4037 min.
 
Oliwa11:4340 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy