Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:16
Płocka22:18
Przemyska22:20
Wilanowska22:21
Cebertowicza22:23
Cieszyńskiego22:24
Sikorskiego22:26
Chałubińskiego22:28
Odrzańska22:30
Pohulanka22:31
Śródmieście SKM22:33
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny
 
22:37
0 min.
 
Brama Oliwska22:392 min.
 
Chodowieckiego22:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:414 min.
 
Traugutta22:425 min.
 
Opera Bałtycka22:447 min.
 
Wyspiańskiego22:469 min.
 
Reja22:4710 min.
 
Mickiewicza22:4912 min.
 
Plac Komorowskiego22:5114 min.
 
Legionów22:5215 min.
 
Bajana22:5316 min.
 
Żwirki i Wigury22:5417 min.
 
Jana Pawła II22:5518 min.
 
Startowa22:5619 min.
 
Zaspa22:5720 min.
 
Kołobrzeska22:5821 min.
 
Bora Komorowskiego23:0023 min.
 
Czerwony Dwór23:0225 min.
 
Piastowska23:0326 min.
 
Pomorska23:0528 min.
 
Gospody23:0629 min.
 
Pomorska - Osiedle23:0730 min.
 
Subisława23:0932 min.
 
Opacka23:1134 min.
 
Oliwa23:1336 min.
 
Obrońców Westerplatte23:1437 min.
 
Derdowskiego23:1538 min.
 
Tetmajera23:1639 min.
 
Bażyńskiego23:1740 min.
 
Uniwersytet23:1841 min.
 
Strzyża PKM23:2043 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy