Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:22
Płocka18:24
Przemyska18:26
Wilanowska18:27
Cebertowicza18:29
Cieszyńskiego18:30
Sikorskiego18:32
Chałubińskiego18:34
Odrzańska18:36
Pohulanka18:37
Śródmieście SKM18:39
Brama Wyżynna18:41
Dworzec Główny
 
18:43
0 min.
 
Brama Oliwska18:452 min.
 
Chodowieckiego18:463 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:474 min.
 
Traugutta18:485 min.
 
Opera Bałtycka18:507 min.
 
Wyspiańskiego18:5310 min.
 
Reja18:5411 min.
 
Mickiewicza18:5613 min.
 
Plac Komorowskiego18:5815 min.
 
Legionów19:0017 min.
 
Bajana19:0118 min.
 
Żwirki i Wigury19:0219 min.
 
Jana Pawła II19:0320 min.
 
Startowa19:0421 min.
 
Zaspa19:0522 min.
 
Kołobrzeska19:0623 min.
 
Bora Komorowskiego19:0825 min.
 
Czerwony Dwór19:1027 min.
 
Piastowska19:1128 min.
 
Pomorska19:1330 min.
 
Gospody19:1431 min.
 
Pomorska - Osiedle19:1532 min.
 
Subisława19:1734 min.
 
Opacka19:1936 min.
 
Oliwa19:2239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy