Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego17:54
Odrzańska17:56
Pohulanka17:57
Śródmieście SKM17:59
Brama Wyżynna18:01
Dworzec Główny
 
18:03
0 min.
 
Brama Oliwska18:052 min.
 
Chodowieckiego18:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:074 min.
 
Traugutta18:085 min.
 
Opera Bałtycka18:107 min.
 
Wyspiańskiego18:1310 min.
 
Reja18:1411 min.
 
Mickiewicza18:1613 min.
 
Plac Komorowskiego18:1815 min.
 
Legionów18:2017 min.
 
Bajana18:2118 min.
 
Żwirki i Wigury18:2219 min.
 
Jana Pawła II18:2320 min.
 
Startowa18:2421 min.
 
Zaspa18:2522 min.
 
Kołobrzeska18:2623 min.
 
Bora Komorowskiego18:2825 min.
 
Czerwony Dwór18:3027 min.
 
Piastowska18:3128 min.
 
Pomorska18:3330 min.
 
Gospody18:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3532 min.
 
Subisława18:3734 min.
 
Opacka18:3936 min.
 
Oliwa18:4239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy