Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:42
Płocka14:44
Przemyska14:46
Wilanowska14:47
Cebertowicza14:49
Cieszyńskiego14:50
Sikorskiego14:52
Chałubińskiego14:54
Odrzańska14:56
Pohulanka14:57
Śródmieście SKM14:59
Brama Wyżynna15:01
Dworzec Główny
 
15:03
0 min.
 
Brama Oliwska15:052 min.
 
Chodowieckiego15:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:074 min.
 
Traugutta15:085 min.
 
Opera Bałtycka15:107 min.
 
Wyspiańskiego15:1310 min.
 
Reja15:1411 min.
 
Mickiewicza15:1613 min.
 
Plac Komorowskiego15:1815 min.
 
Legionów15:2017 min.
 
Bajana15:2118 min.
 
Żwirki i Wigury15:2219 min.
 
Jana Pawła II15:2320 min.
 
Startowa15:2421 min.
 
Zaspa15:2522 min.
 
Kołobrzeska15:2623 min.
 
Bora Komorowskiego15:2825 min.
 
Czerwony Dwór15:3027 min.
 
Piastowska15:3128 min.
 
Pomorska15:3330 min.
 
Gospody15:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3532 min.
 
Subisława15:3734 min.
 
Opacka15:3936 min.
 
Oliwa15:4239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy