Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:01
Płocka09:03
Przemyska09:05
Wilanowska09:06
Cebertowicza09:08
Cieszyńskiego09:09
Sikorskiego09:11
Chałubińskiego09:13
Odrzańska09:15
Pohulanka09:16
Śródmieście SKM09:18
Brama Wyżynna09:20
Dworzec Główny
 
09:22
0 min.
 
Brama Oliwska09:242 min.
 
Chodowieckiego09:253 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:264 min.
 
Traugutta09:286 min.
 
Opera Bałtycka09:308 min.
 
Wyspiańskiego09:3311 min.
 
Reja09:3412 min.
 
Mickiewicza09:3614 min.
 
Plac Komorowskiego09:3816 min.
 
Legionów09:4018 min.
 
Bajana09:4119 min.
 
Żwirki i Wigury09:4220 min.
 
Jana Pawła II09:4321 min.
 
Startowa09:4422 min.
 
Zaspa09:4523 min.
 
Kołobrzeska09:4624 min.
 
Bora Komorowskiego09:4826 min.
 
Czerwony Dwór09:5028 min.
 
Piastowska09:5129 min.
 
Pomorska09:5331 min.
 
Osiedle Wejhera09:5432 min.
 
Helska09:5533 min.
 
Jelitkowo09:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy