Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:02
Płocka13:04
Przemyska13:06
Wilanowska13:07
Cebertowicza13:09
Cieszyńskiego13:10
Sikorskiego13:12
Chałubińskiego13:14
Odrzańska13:16
Pohulanka13:17
Śródmieście SKM13:19
Brama Wyżynna13:21
Dworzec Główny
 
13:23
0 min.
 
Brama Oliwska13:252 min.
 
Chodowieckiego13:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:274 min.
 
Traugutta13:285 min.
 
Opera Bałtycka13:307 min.
 
Wyspiańskiego13:3310 min.
 
Reja13:3411 min.
 
Mickiewicza13:3613 min.
 
Plac Komorowskiego13:3815 min.
 
Legionów13:4017 min.
 
Bajana13:4118 min.
 
Żwirki i Wigury13:4219 min.
 
Jana Pawła II13:4320 min.
 
Startowa13:4421 min.
 
Zaspa13:4522 min.
 
Kołobrzeska13:4623 min.
 
Bora Komorowskiego13:4825 min.
 
Czerwony Dwór13:5027 min.
 
Piastowska13:5128 min.
 
Pomorska13:5330 min.
 
Gospody13:5431 min.
 
Pomorska - Osiedle13:5532 min.
 
Subisława13:5734 min.
 
Opacka13:5936 min.
 
Oliwa14:0239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy