Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:02
Płocka12:04
Przemyska12:06
Wilanowska12:07
Cebertowicza12:09
Cieszyńskiego12:10
Sikorskiego12:12
Chałubińskiego12:14
Odrzańska12:16
Pohulanka12:17
Śródmieście SKM12:19
Brama Wyżynna12:21
Dworzec Główny
 
12:23
0 min.
 
Brama Oliwska12:252 min.
 
Chodowieckiego12:263 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:274 min.
 
Traugutta12:285 min.
 
Opera Bałtycka12:307 min.
 
Wyspiańskiego12:3310 min.
 
Reja12:3411 min.
 
Mickiewicza12:3613 min.
 
Plac Komorowskiego12:3815 min.
 
Legionów12:4017 min.
 
Bajana12:4118 min.
 
Żwirki i Wigury12:4219 min.
 
Jana Pawła II12:4320 min.
 
Startowa12:4421 min.
 
Zaspa12:4522 min.
 
Kołobrzeska12:4623 min.
 
Bora Komorowskiego12:4825 min.
 
Czerwony Dwór12:5027 min.
 
Piastowska12:5128 min.
 
Pomorska12:5330 min.
 
Gospody12:5431 min.
 
Pomorska - Osiedle12:5532 min.
 
Subisława12:5734 min.
 
Opacka12:5936 min.
 
Oliwa13:0239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy